LKX2D391MESA25
CAP ALUM 390UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2D391MESA
LKX2D391MESA25 Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKX2D391MESA25, 390 µF kapasitansına ve 200V nominal gerilime sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in kasa tipi ile through-hole montajı destekler. Audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömürlüdür. Yüksek frekans ripple akımı 1.965 A @ 50 kHz, düşük frekans ripple akımı 1.31 A @ 120 Hz kapasitedir. ±20% tolerans ile sağlanır ve polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama gerektirir.
Applications Audio
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.965 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.31 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V