LKX2D182MESC45
CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2D182MESC45
LKX2D182MESC45 Hakkında
Nichicon LKX2D182MESC45, 1800µF kapasitanslı, 200V rated gerilim ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montajlı snap-in paket tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür @ 105°C özellikleriyle güvenilir performans sağlar. 50 kHz'de 4.62 A ve 120 Hz'de 3.08 A ripple akımına dayanabilir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve audio uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve enerji depolama sistemlerinde kullanıma uygundur.
Applications Audio
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.62 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.08 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V