LKX2D152MESC40
CAP ALUM 1500UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2D152MESC40
LKX2D152MESC40 Hakkında
Nichicon LKX2D152MESC40, 1500 µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajlı through-hole tipi bu bileşen, audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 50 kHz'de 4.2 A, 120 Hz'de 2.8 A ripple akım kapasitesi bulunan bu polar kondansatör, güç kaynakları, ses sistemleri ve filtre devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.2 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V