LKX2D122MESB45
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKX2D122MESB45
LKX2D122MESB45 Hakkında
Nichicon LKX2D122MESB45, 1200 µF kapasitansı ve 200V nominal voltaj ile tasarlanmış radyal snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir. Audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, -40°C ile +105°C arasında çalışır ve 2000 saatlik ömür ömrü (105°C'de) garantisine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 50 kHz'de 3.975A ve 120 Hz'de 2.65A ripple akım kapasitesine sahip olup, güç kaynakları, filtreleme devreler ve ses sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Applications Audio
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.975 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V