LKX2D102MESA50
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LKX2D102MESA50
LKX2D102MESA50 Hakkında
Nichicon LKX2D102MESA50, 1000µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. Audio uygulamalarına yönelik tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. 50 kHz'de 3.45A, 120 Hz'de 2.3A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, gücü filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.45 A @ 50 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V