LKSN2682MESA
CAP ALUM 6800UF 20% 56V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKSN2682MESA
LKSN2682MESA Hakkında
Nichicon LKSN2682MESA, 6800 µF kapasitanslı 56V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in paket tipi ile through-hole montajına uygun olup, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu kondansatör, 120 Hz'de 3.5 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat yaşam süresi sunar. Ses sistemleri, güç kaynakları ve filtre devrelerinde yaygın olarak tercih edilen bir komponenttir.
Applications Audio
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 56 V