LKSN2123MESC
CAP ALUM 12000UF 20% 56V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKSN2123MESC
LKSN2123MESC Hakkında
Nichicon LKSN2123MESC, 12000 µF kapasitesi ve 56V rated voltage ile yüksek kapasitif değerlere sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipi ile PCB'ye kolayca monte edilebilir. Audio uygulamaları başta olmak üzere, güç kaynakları, amplifikatörler ve filtreleme devrelerinde kullanılır. ±20% toleransı, 1000 saat ömrü 85°C'de ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ile güvenilir performans sağlar. 120 Hz'de 4.45 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 56 V