LKSH2392MESZ
CAP ALUM 3900UF 20% 71V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKSH2392MESZ
LKSH2392MESZ Hakkında
Nichicon LKSH2392MESZ, 3900µF kapasitansı ve 71V rated voltage'ına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in paket tasarımına sahip olan bu bileşen, ses uygulamalarında (audio) kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 1000 saat ömürlü tasarımı ile güvenilir performans sağlar. 120 Hz'de 3.05A ripple current özelliği bulunan bu polar kondansatör, güç kaynağı filtreleme, sinyal coupling ve energy storage uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Aktif ürün statüsü ile tedarik edilmektedir.
Applications Audio
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 71 V