LKSH2222MESY
CAP ALUM 2200UF 20% 71V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKSH2222MESY
LKSH2222MESY Hakkında
Nichicon LKSH2222MESY serisi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 2200 µF kapasitans değeri ile 71V rated voltaj özelliğine sahip bu radial snap-in tipi kondansatör, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere monte edilir. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömrü 85°C sıcaklıkta garanti edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışır. 120 Hz'de 2.25A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve ses amplifikatörleri gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 71 V