LKSH2152MESY
CAP ALUM 1500UF 20% 71V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKSH2152
LKSH2152MESY Hakkında
Nichicon LKSH2152MESY, 1500µF kapasitanslı 71V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in paket türünde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında işletilmesine uygun olup, 1000 saatlik ömrü 85°C'de garantilidir. 120 Hz düşük frekansda 1.8A ripple akım kapasitesine sahiptir. Ses amplifikatörleri ve ses işleme uygulamalarında kullanılan bu polar kondansatör, güç kaynakları ve filtre devrelerinde yaygın olarak yer almaktadır.
Applications Audio
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 71 V