LKSA2682MESZ
CAP ALUM 6800UF 20% 42V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKSA2682MESZ
LKSA2682MESZ Hakkında
Nichicon LKSA2682MESZ, 6800 µF kapasitanslı 42V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür (85°C'de) özelliklerine sahiptir. 120 Hz'de 2.9A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip bu kondansatör, özellikle audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtering uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 42 V