LKSA2472MESA
CAP ALUM 4700UF 20% 42V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKSA2472MESA
LKSA2472MESA Hakkında
Nichicon LKSA2472MESA, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 42V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa tipinde sunulmaktadır. 120 Hz'de 2.5A ripple current kapasitesine sahip olan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında çalışır ve 85°C'de 1000 saat ömür değeri bulunmaktadır. Ses amplifikatörleri ve audio uygulamalarında kullanılan bu polar kondansatör, güç kaynakları, filtre devrelerinde ve ses sistemi tasarımlarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 42 V