LKSA2332MESZ
CAP ALUM 3300UF 20% 42V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKSA2332MESZ
LKSA2332MESZ Hakkında
Nichicon LKSA2332MESZ, 3300µF kapasitansı ve 42V rated voltaj ile tasarlanmış radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 85°C işletme sıcaklık aralığında ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 2A ripple current desteği ile ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve analog devreler gibi uygulamalarda kullanım için uygundur. Through-hole montaj teknolojisi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolay entegrasyonu mümkündür.
Applications Audio
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 42 V