LKSA2153MESB
CAP ALUM 15000UF 20% 42V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKSA2153MESB
LKSA2153MESB Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKSA2153MESB, 15000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 42V rated voltage ile tasarlanmış bu komponenti, ±20% tolerans aralığında kullanabilirsiniz. Through-hole montajına uygun radial can kasa ile sunulan ürün, snap-in bağlantı özelliğine sahiptir. 120 Hz'de 4.15A ripple current kapasitesine sahip olan kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saatlik yaşam süresi garantiler. Özellikle audio uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. Aktif ürün statüsü ile pazarda mevcuttur.
Applications Audio
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 42 V