LKSA2103MESC
CAP ALUM 10000UF 20% 42V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKSA2103MESC
LKSA2103MESC Hakkında
Nichicon LKSA2103MESC, 10000µF kapasitanslı 42V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole radial snap-in paket tipi ile PCB'ye montaj için tasarlanmıştır. Audio uygulamalarında, güç kaynakları ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır. 3.5A ripple current kapasitesi 120Hz'de sağlar. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saat ömür garantisi verilir. Polar yapısı nedeni ile doğru kutuplama ile bağlanmalıdır. Active status ile tedarik edilmektedir.
Applications Audio
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 42 V