LKS2A222MESZ
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKS2A222MESZ
LKS2A222MESZ Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKS2A222MESZ, 2200 µF kapasitanslı radial snap-in montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans aralığında çalışır. -40°C ile 85°C arasında işletme sıcaklığına uygun ve 85°C'de 1000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. 120 Hz'de 2.95 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve diğer ses frekansı uygulamalarında gücü filtreleme ve enerjinin depolanması için yaygın olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V