LKS2A182MESY
CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKS2A182MESY
LKS2A182MESY Hakkında
Nichicon LKS2A182MESY, 1800 µF kapasitans değerine ve 100 V rated voltaja sahip radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. Audio uygulamaları için tasarlanmış bu komponent, 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklı olup, 120 Hz'de 2.7 A ripple current çekebilir. ±20% tolerans ile üretilen komponen, through hole montajı destekleyen radial can paketinde sunulmaktadır. Ses sistemi amplifikatörleri, power supply filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanım için uygundur.
Applications Audio
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V