LKS2A152MESC
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKS2A152MESC
LKS2A152MESC Hakkında
Nichicon LKS2A152MESC, 1500 µF kapasitanslı 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu bileşen, audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür süresine (85°C'de) sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında görev yapabilen kondansatör, 120 Hz'de 2.45 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir ve güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılan güvenilir bir bileşendir.
Applications Audio
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V