LKS2A102MESB
CAP ALUM 1000UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKS2A102M
LKS2A102MESB Hakkında
Nichicon LKS2A102MESB, 1000 µF kapasitanslı, 100 V rated voltajda alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için radial, snap-in kasa tasarımı ile sunulmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 120 Hz'de 1.95 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saat ömür değerine sahiptir. Düşük frekans uygulamalarda güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme devreleri ve audio sistemlerinde kullanıma uygundur.
Applications Audio
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V