LKS1K272MESZ
CAP ALUM 2700UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKS1K272MESZ
LKS1K272MESZ Hakkında
Nichicon LKS1K272MESZ, 2700 µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montaja uygun olan bu kondansatör, ses frekansı uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür (85°C'de) özellikleriyle, 120 Hz'de 2.7 A ripple current taşıyabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip olan komponent, güç kaynakları, audio amplifikatörleri ve benzer düşük frekanslı filtreleme uygulamalarında tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V