LKS1K222MESZ
CAP ALUM 2200UF 20% 80V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LKS1K222MESZ
LKS1K222MESZ Hakkında
Nichicon LKS1K222MESZ, 2200 µF kapasitansya sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilime tasarlanmış olan bu polarize kondansatör, radial snap-in montajı ile DİY projeleri ve endüstriyel uygulamalara uygun hale getirilmiştir. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür süresi @85°C ile güvenilir uzun vadeli kullanım sağlar. 120 Hz'de 2.45A ripple akımı kapasitesine sahiptir. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V