LKS1K182MESA
CAP ALUM 1800UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKS1K182M
LKS1K182MESA Hakkında
Nichicon LKS1K182MESA, 1800 µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile PCB'ye hızlı ve güvenli bir şekilde tespit edilir. Audio uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, 2.25A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında üretilen bu komponentin through-hole montajı elektrik ve ses sistemlerinde geniş kullanım alanı bulunmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 1800 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.25 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V