LKS1K102MESY
CAP ALUM 1000UF 20% 80V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKS1K102MESY
LKS1K102MESY Hakkında
Nichicon LKS1K102MESY, 1000 µF kapasitanslı 80V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can kasa tipi ile Through Hole montajını destekler. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 1000 saat ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 1.55 A ripple current kapasitesi ile ses uygulamalarında, güç kaynakları, amplifikatörler ve diğer audio elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplama ile bağlanması gerekir.
Applications Audio
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V