LKS1J682MESA
CAP ALUM 6800UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKS1J682MESA
LKS1J682MESA Hakkında
Nichicon LKS1J682MESA, 6800 µF kapasitanslı, 63 V rated voltage ile çalışan radial snap-in alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunar. 120 Hz'de 3.65 A ripple current kapasitesine sahip olan komponent, audio uygulamaları ve ses sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir.
Applications Audio
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V