LKS1J562MESA
CAP ALUM 5600UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKS1J562MESA
LKS1J562MESA Hakkında
Nichicon LKS1J562MESA, 5600 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kasa yapısında üretilmiştir. 120 Hz'de 3.3 A ripple akım kapasitesine, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına ve 85°C'de 1000 saatlik ömür sürüsüne sahiptir. Polarize kondansatör olarak ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve analog ses işleme devreleri gibi audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 5600 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V