LKS1J122MESZ
CAP ALUM 1200UF 20% 63V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKS1J122MESZ
LKS1J122MESZ Hakkında
Nichicon LKS1J122MESZ, 1200 µF kapasitanslı, 63V rated gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in montaj tipi ile through-hole uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömür (85°C'de) özellikleriyle ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. 1.5 A ripple akım kapasitesi ile 120 Hz'de çalışabilen bu bileşen, -40°C ile +85°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığını desteklemektedir.
Applications Audio
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.5 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V