LKS1H392MESA
CAP ALUM 3900UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKS1H392MESA
LKS1H392MESA Hakkında
Nichicon LKS1H392MESA, 3900 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile audio uygulamaları için tasarlanmıştır. Radial snap-in kasa tipi ile through-hole montajına uygun olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 1000 saatlik yaşam süresi ve ±20% tolerans özellikleri ile ses sistemleri, amplifikatörler ve güç kaynağı filtresi uygulamalarında kullanılır. 120 Hz'de 2.3A ripple current kapasitesi bulunmaktadır.
Applications Audio
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V