LKS1H332MESY
CAP ALUM 3300UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKS1H332MESY
LKS1H332MESY Hakkında
Nichicon LKS1H332MESY, 3300µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile çalışan bu snap-in tipi kondansatör, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole montajı için uygun olan radial can paketinde sunulan bu kondansatör, 120 Hz'de 2.15A ripple current kapasitesi ile ses frekansı uygulamalarında, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V