LKS1H272MESB
CAP ALUM 2700UF 20% 50V SNAP
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
LKS1H272MESB
LKS1H272MESB Hakkında
Nichicon LKS1H272MESB, 2700 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipiyle through-hole montajına uygun olan bu bileşen, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömür (85°C'de) sağlar. 120 Hz'de 1.9A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Ses sistemleri, güç kaynakları ve audio işleme devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Audio
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V