LKS1H222MESZ
CAP ALUM 2200UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKS1H222MESZ
LKS1H222MESZ Hakkında
Nichicon LKS1H222MESZ, 2200 µF kapasitansı ve 50V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial can paketinde sunulan bu komponen, audio uygulamalarında kullanım için uygundur. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömür (85°C'de) özellikleri ile güvenilir performans sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışan cihazlarda kullanılabilir. 120 Hz'de 1.75A ripple current kapasitesi vardır. Through-hole montajı için uygun olması, PCB tasarımı ve onarım işlemlerini kolaylaştırır.
Applications Audio
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.75 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V