LKS1H152MESZ
CAP ALUM 1500UF 20% 50V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKS1H152MESZ
LKS1H152MESZ Hakkında
Nichicon LKS1H152MESZ, 1500 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltaj ile tasarlanmış olup, radial snap-in montaj tipi özelliğine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve 1.45A ripple current kapasitesine sahip bu bileşen, audio uygulamalarında, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Through-hole PCB montajı için uygundur.
Applications Audio
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.45 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V