LKS1E682MESA
CAP ALUM 6800UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKS1E682MESA
LKS1E682MESA Hakkında
Nichicon LKS1E682MESA, 6800 µF kapasitansı ve 25V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmış olup Through Hole montajı için uygundur. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömrü (85°C'de) ile belirtilen özelliklere sahiptir. 120 Hz'de 1.95 A ripple akımı kapasitesine ve -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. Audio uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi alanlarda kullanılmaya uygun bir komponenttir. Polar yapıda olup bağlantı sırasında polarite doğru şekilde dikkate alınması gerekir.
Applications Audio
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.95 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V