LKS1E183MESA
CAP ALUM 18000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKS1E183MESA
LKS1E183MESA Hakkında
Nichicon LKS1E183MESA, 18000 µF kapasitesi ve 25 V nominal voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in paket tipinde tasarlanmış olan bu komponent, ses frekansı uygulamalarında gücü filtreleme ve stabilizasyonda kullanılır. ±20% tolerans ve 1000 saat ömrü (85°C'de) ile güvenilir performans sunar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilen komponen, 3.35 A ripple akım kapasitesi ile 120 Hz düşük frekanslarda kullanıma uygundur. Through-hole montaj yöntemi ile PCB'ye kolaylıkla entegre edilebilir.
Applications Audio
Capacitance 18000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.35 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V