LKS1E123MESZ
CAP ALUM 12000UF 20% 25V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKS1E123M
LKS1E123MESZ Hakkında
Nichicon LKS1E123MESZ, 12000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu radial snap-in paketli bileşen, ses uygulamalarında güç kaynağı filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan kondansatör, 85°C'de 1000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 120 Hz düşük frekans koşullarında 2.65A ripple akımını tolere edebilir. ±20% kapasite toleransı ile sunulan bileşen, through-hole montaj tekniği ile PCB'lere monte edilir.
Applications Audio
Capacitance 12000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.65 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V