LKG2A821MESZBK
CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG2A821MESZBK
LKG2A821MESZBK Hakkında
Nichicon LKG2A821MESZBK, 820 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilim ile tasarlanmış bu radial, snap-in tipi kondansatör, ses frekansı uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% toleransa sahip olan komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür süresi garanti eder. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenebilir. 120 Hz'de 2.4A ripple akım kapasitesi, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtre devreleri gibi uygulamalarda kullanıma uygundur.
Applications Audio
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.4 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V