LKG2A821MESBCK
CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG2A821MESBCK
LKG2A821MESBCK Hakkında
Nichicon LKG2A821MESBCK, 820µF kapasitansı ve 100V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radyal can snap-in paketlemesi sunmaktadır. Audio uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisi verir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 120 Hz'de 3A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve ses amplifikatörleri gibi alüminyum elektrolitik kondansatörlerin kullanıldığı uygulamalarda tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V