LKG2A821MESBAK
CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG2A821MESB
LKG2A821MESBAK Hakkında
Nichicon LKG2A821MESBAK, 820 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilimde çalışan bu polar kondansatör, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montajlı radial, snap-in kasa türündedir. -40°C ile 85°C arasında çalışır ve 1000 saat ömrü 85°C'de garanti edilir. Ripple current kapasitesi 120 Hz'de 1.9 A'dir. ±20% toleranslı olan bu kondansatör, ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtre uygulamalarında kullanılabilir.
Applications Audio
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V