LKG2A821MESACK
CAP ALUM 820UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG2A821
LKG2A821MESACK Hakkında
Nichicon LKG2A821MESACK, 820 µF kapasitanslı, 100 V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can snap-in montaj tipi ile PCB'ye direk monte edilir. Audio uygulamaları için tasarlanmış, 120 Hz'de 3 A ripple current yeteneğine sahiptir. ±20% tolerans ve 1000 saat ömür garantisi ile -40°C ile +85°C arasında güvenli çalışır. Güç kaynakları, ses sistemleri ve düşük frekans filtreleme devreleri gibi uygulamalarda kullanılmaya elverişlidir.
Applications Audio
Capacitance 820 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V