LKG2A681MESZBK
CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG2A681MESZBK
LKG2A681MESZBK Hakkında
Nichicon LKG2A681MESZBK, 680 µF kapasitanslı, 100 V voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in kasa tipinde tasarlanmış olup through-hole montajı için uygundur. Audio uygulamaları için tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 1000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 120 Hz'de 2.15 A ripple akımı kapasitesi vardır. Ses sistemleri, güç kaynakları ve filtreleme devreleri gibi audio elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Snap-In
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V