LKG2A681MESYBK
CAP ALUM 680UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG2A681MESYBK
LKG2A681MESYBK Hakkında
Nichicon LKG2A681MESYBK, 680 µF kapasitansına ve 100 V rated voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial kasa tipi ile Through Hole montajı destekler. Audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 1000 saatlik ömür garanti (-40°C ile 85°C arası işletme sıcaklığında) sunar. 120 Hz'de 2.15 A ripple current kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle polariteye uygun takılması gerekir.
Applications Audio
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.15 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V