LKG2A392MESCAK
CAP ALUM 3900UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG2A392MESCAK
LKG2A392MESCAK Hakkında
Nichicon LKG2A392MESCAK, 3900 µF kapasitans değerine sahip 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montajı ile through-hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans ile üretilen bu polar kondansatör, audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. 120 Hz düşük frekansda 4.3 A ripple current kapasitesine sahip olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 1000 saat ömür ömrü belirtilmiştir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve ses amplifikatörlerinde kullanılan uygulamalar için uygundur.
Applications Audio
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 4.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V