LKG2A222MESCBK
CAP ALUM 2200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG2A222MESCBK
LKG2A222MESCBK Hakkında
Nichicon LKG2A222MESCBK, 2200µF kapasitansına sahip 100V nominal voltaj ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Snap-in radial montaj tipi ile Through Hole uygulamalarına uygun olan bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 1000 saat ömrü 85°C'de garanti edilen kondansatör, ±20% tolerans ile özel olarak audio uygulamaları için tasarlanmıştır. 120 Hz'de 3.8A ripple current kapasitesine sahiptir. Ses sistemi amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications Audio
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3.8 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V