LKG2A153MKZS
CAP ALUM 15000UF 20% 100V SOLDER
Seri / Aile Numarası
LKG2A153MKZS
LKG2A153MKZS Hakkında
Nichicon LKG2A153MKZS, 15000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörü, 100V nominal gerilim için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi radial, solder lug paketlemesi ile sunulmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 1000 saat ömür sertifikasyonuna sahiptir. 120 Hz düşük frekans koşullarında 11.3A ripple akımına tolerans gösterir. ±20% kapasitans toleransı ile sunulmakta olup, audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Polarize yapısı, solder lug terminalleri ile güvenli ve kalıcı bağlantı sağlar.
Applications Audio
Capacitance 15000 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can - Solder Lug
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 11.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V