LKG2A152MESAAK
CAP ALUM 1500UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG2A152MESAAK
LKG2A152MESAAK Hakkında
Nichicon LKG2A152MESAAK, 1500µF kapasitansiyeli 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in montaj türü ile through-hole uygulamalar için tasarlanmıştır. Audio devreleri ve güç kaynağı filtreleme uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığını destekler. 85°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans aralığında üretilen komponent, 120 Hz'de 2.6A ripple current kapasitesine sahiptir. Polar yapısı nedeniyle kutuplandırılması gerekir.
Applications Audio
Capacitance 1500 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V