LKG2A122MESZAK
CAP ALUM 1200UF 20% 100V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG2A122MESZAK
LKG2A122MESZAK Hakkında
Nichicon LKG2A122MESZAK alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1200 µF kapasitans değeri ve 100 V nominal gerilim ile ses frekansı uygulamalarında kullanılır. Through hole montaj türü ile radyal can yapıya sahip snap-in bağlantı şekliyle PCB'ye monte edilir. ±20% tolerans aralığında, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışır. 85°C'de 1000 saat ömür değerine ve 120 Hz'de 2.2 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaya uygundur.
Applications Audio
Capacitance 1200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V