LKG1V822MESZAK
CAP ALUM 8200UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1V822MESZAK
LKG1V822MESZAK Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKG1V822MESZAK, 8200 µF kapasitansına ve 35V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile radial snap-in paket tasarımına sahip olan bu komponent, audio uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. ±20% toleransı ve 85°C'de 1000 saat lifetime ile desteklenen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında güvenilir performans sunar. 120 Hz'de 2.9 A ripple current kapasitesine sahip olan komponent, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında kullanıma uygundur.
Applications Audio
Capacitance 8200 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.9 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V