LKG1V472MESZBK
CAP ALUM 4700UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1V472MESZBK
LKG1V472MESZBK Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKG1V472MESZBK, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu radial, snap-in tipi bileşen, özellikle ses amplifikatörleri ve audio uygulamalarında güç kaynağı filtrelemesi için kullanılır. ±20% tolerans ve 1000 saat ömrü (85°C'de) ile güvenilir performans sağlar. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 120 Hz'de 2.7A ripple current kapasitesi vardır. Through-hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications Audio
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.7 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V