LKG1V392MESCCK
CAP ALUM 3900UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1V392MESCCK
LKG1V392MESCCK Hakkında
Nichicon tarafından üretilen LKG1V392MESCCK, 3900 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V voltaj dereceli bu bileşen, audio uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile radial, snap-in kutu paketlemesine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 120 Hz'de 3A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutup yönünde takılması gereklidir.
Applications Audio
Capacitance 3900 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V