LKG1V272MESYAK
CAP ALUM 2700UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1V272MESYAK
LKG1V272MESYAK Hakkında
Nichicon LKG1V272MESYAK, 2700 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, snap-in montaj tipine sahip bu kondansatör, audio uygulamalarında güç kaynağı filtreleme ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bileşen, 85°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ve 120 Hz'de 1.6 A ripple akım kapasitesi ile belirtilmiştir. Through-hole montaj yöntemi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar.
Applications Audio
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.6 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V