LKG1V272MESBCK
CAP ALUM 2700UF 20% 35V SNAP
Seri / Aile Numarası
LKG1V272MESBCK
LKG1V272MESBCK Hakkında
Nichicon LKG1V272MESBCK, 2700µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajlı radial can-snap-in paket tipinde tasarlanmıştır. Audio uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 1000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% toleransı ile 2.3A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Ses güçlendirici devreleri, power supply filtreleme ve low frequency uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications Audio
Capacitance 2700 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V